Hakkımızda

Yeni Nesil Yapı Malzemeleri

ThermoLock Grubu

ThermoLock Grup ısı yalıtım pazarında lider bir şirkettir. Kurumsal bir firma olan ThermoLock profesyonel bir şekilde üretilen ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.
ThermoLock da Yenilik Yeni Bir şey Değil
Boya, sıva ve özel ürünleri ile lider bir firma olan ThermoLock Grup, profesyonel ve gelişimi sadece kendimiz için değil müşterilerimiz içinde önemli olduğuna inanıyoruz. Her zaman kendimizi yenileyerek daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.
 

Yeşil Dalganın Önünde

 
Sürdürülebilirlik ThermoLock’ un temel ilkelerinden biridir. Geçtiğimiz süre zarfından pek çok yenilikle müşterilerine evrensel veya sürdürülebilirlik sağlamıştır. İzolasyon ve boya endüstrisinde çevreci ve geri dönüşümlü ürünlerin üretilerek piyasaya verilmesinde öncülük eden kuruluşlardan biriyiz.
Isı Yalıtımında Öncü
Yenilik ve sürdürülebilirlik dışında odaklandığımız bir başka alan ise ThermoLock’ un başarılarını ve çalışmaların devam ettirmesidir. Uzun yıllardır varlığını sürdürüyor olması bize özgün bir konumdan ortaya çıkan küresel eğilimleri izleme ve bunları ürettiğimiz ürünlere ve müşteri uygulamalarına yansıtma olanağı sağlamaktadır.
 

Kalite

 
ThermoLock faaliyetlerinin daha da güçlenmesinin ve genişlemesinin temel sebebi toplam kalite sürecidir. Genel ekip çalışması, gerekse bireysel etkinliklerde her bir ThermoLock mensubu kendi işlerini ve aynı zamanda süreçleri geliştirici yapıları devamlı olarak aramaları gerekmektedir. Odak noktası müşteridir. Onların gerçek ihtiyaçlarının öğrenilmesi, ilk defada doğru olanı yapmak ve her zaman bunu yapabilmek, müşterilere istedikleri ürünü verebilmektir.
 

Uygulamalar

 
Geniş ürün yelpazesinin içinde gerek ısı yalıtımı gerekse diğer izolasyon malzemeleri ve boya pazarları için ürünlerimiz bulunmaktadır. Esasen ThermoLock doğal malzemelerle ısı yalıtım malzemeleri üreten firma konumundadır, ancak üretim aşamasından son uygulamaya kadar olan süreçte öğreticiliği devam eden uygulamalar yapmaktadır.
 

Çevre Politikaları

 
ThermoLock olarak başarılı bir işletme olmanın ilk ve en önemli şartının çevresel sürdürülebilirlik olduğuna şiddetle inanıyoruz. Biz ne yapıyorsak şirketimizin başarısı ve kalıcı varlığını sağlamak için, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve komşularımızın yararına yapıyoruz. Biz tesadüfen değil, ekonomilerimizin, çevremizin ve toplumun yaşam kalitesinin sağlanmasına yardımcı olacak şekilde hareket ederiz. Biz, sürdürülebilirliğin bu iki farklı yönden bakıldığında ThermoLock’ un sürdürülebilirliği ve dünyanın sürdürülebilirliği birbirini tamamlayan çok uyumlu iki görüş olduğuna inanıyoruz.
 

© 2014 THERMOLOCK USA, Inc.